تخفیفه چیست؟

تخفیفه چیست؟

تخفیفه پلتفرمی برای انتشار رایگان کد تخفیف سایت و فروشگاه‌های اینترنتی است که افراد می‌توانند با مراجعه به آن کدهای تخفیف برندهای مختلف را به‌رایگان دریافت کنند. برندها نیز می‌توانند با ثبت نام در سایت به انتشار کدهای تخفیف خود پرداخته و با توجه به جستجویی که کاربران برای یافتن کوپن تخفیف دارند، فروش بالایی را به شیوه بازاریابی با کد تخفیف دریافت کنند.

مشاهده کد تخفیف

شما می‌توانید به‌عنوان یک کاربر بازدید کننده، بدون نیاز به عضویت در سایت کدهای تخفیف و پیشنهادات تخفیف‌دار را مشاهده کنید. امکان مشاهده کدهای تخفیف در صفحه مختص به هرکدام فراهم بوده و در صفحات آرشیو نیز می‌توانید با کلیک روی دکمه”کد تخفیف“ یا ”مشاهده“ کوپن تخفیف را در پنجره سریع مشاهده کنید.

یک روش دیگر هم برای مشاهده این است که در سایت عضو شوید. مزیت عضویت در سایت این است که می‌توانید برندهایی که بیشتر از آنها خرید می‌کنید را بوکمارک کنید تا پس از هربار ورود به سایت، اولویت نمایش کدهای تخفیف با برندهای مورد علاقه باشد. یا اینکه با عضویت در خبرنامه هر برند، به‌محض انتشار کد تخفیف جدید، آن را در ایمیل خود دریافت کنید.

ارسال کد تخفیف

یکی دیگر از مزایای عضویت در سایت امکان ارسال کد تخفیف است که در حالتی که عضو سایت نباشید، نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

ویژه کردن تخفیف

اگر دارای کسب و کار اینترنتی هستید، می‌توانید پس از ورود به سایت وارد منوی ”ارتقا حساب“ شوید. در این حالت می‌توانید با وارد کردن آدرس ایمیلی که متعلق به برند شماست، حساب کاربری خود را افزایش داده و کدهای تخفیف برند خود را با شارژ کردن حساب کاربری بیشتر در دید افراد قرار دهید.

Last updated