Comment on page

واژه‌نامه تخفیفه

منظور از واژه‌نامه تخفیفه کلمات و عبارات متداولی هستند که در بخش‌های مختلف این سایت وجود دارند. در جدول زیر توضیحاتی در خصوص آنها ارائه شده است.
توضیحات
واژه
کد تخفیف یا کوپن تخفیف، قطعه کدی است که می‌تواند به‌صورت ”حروف، عدد، ترکیبی از هر دو“ باشد. شما می‌توانید این کدها را در هنگام خرید محصول یا کالا در سایت یا اپلیکیشن فروشنده وارد کرده و با قیمت کمتری خرید خود را انجام دهید.
کد تخفیف
این دسته از کوپن‌های تخفیف در قالب پیشنهاد هستند. کسب و کارها در قیمت نهایی محصول و خدمات خود تخفیف را لحاظ کرده‌اند و برای چنین صفحاتی نیازی به وارد کردن کد تخفیف در سایت مقصد ندارید.
پیشنهاد تخفیف‌دار
رویدادها یا همان Event ها، به نوعی جشنواره‌های تخفیف‌دار هستند که تخفیفه سعی می‌کند با برگزاری چنین رویدادهایی چند کسب و کار مختلف که خدمات و محصولات آنها مکمل یکدیگر هستند را در قالب یک رویداد گرد هم بیاورد تا کاربران تجربه لذت‌بخشی برای خرید ارزان قیمت داشته باشند.
رویداد
استفاده از توان برای کسب و کارها قابل استفاده است. کسب و کارها با استفاده از ویژه کردن کد تخفیف و شارژ اکانت خود می‌توانند درصد نمایش کوپن تخفیف را بالا ببرند تا تخفیف‌ها بیشتر در معرض نمایش باشند. در این صورت فروش بالاتری خواهند داشت.
توان
در وبلاگ تخفیفه به معرفی آموزش‌ها، بازاریابی با استفاده از کد تخفیف و هر چیزی که به شما کمک کند با استفاده از کد تخفیف فروش خود را افزایش دهید خواهیم پرداخت.
وبلاگ